Max Usadel (1880-1950), Oriëntaal straatgezicht
Oriëntaal straatgezicht
Painter / Artist / School
Max Usadel (1880-1950)
Technique / Size
olieverf op geprepareerd doek, 18x25 cm (met lijst: 37x42 cm)
Signature / Dating
gesigneerd, gedateerd en geannoteerd 'Max Usadel. Assuan. 1958' (linksonder); en 'fr. your grateful pupil henny' (rechtsonder)
Oriëntaal straatgezicht
Painter / Artist / School
Max Usadel (1880-1950)
Technique / Size
Signature / Dating