LOT 90

Max Usadel (1880-1950), Oriëntaal straatgezicht

Oriëntaal straatgezicht

Painter / Artist / School

Max Usadel (1880-1950)

Technique / Size

olieverf op geprepareerd doek, 18x25 cm (met lijst: 37x42 cm)

Signature / Dating

gesigneerd, gedateerd en geannoteerd 'Max Usadel. Assuan. 1958' (linksonder); en 'fr. your grateful pupil henny' (rechtsonder)

12 Jun 2023
Netherlands, Hague

Oriëntaal straatgezicht

Painter / Artist / School

Max Usadel (1880-1950)

Technique / Size

Signature / Dating

12 Jun 2023
Netherlands, Hague