LOT 72
Maya Wildevuur (1944-2023) 2x, Viooltje 2x
Maya Wildevuur (1944-2023) 2x
Viooltje 2x
beide gesigneerd en gedateerd 'Wildevuur/ 2011' (rechtsonder)
beide acrylverf op doek, 53x43 cm (incl. lijst)
20 Mar 2024
Netherlands, Hague
Maya Wildevuur (1944-2023) 2x
Viooltje 2x
20 Mar 2024
Netherlands, Hague