LOT 20
Maya Wildevuur (1944-2023), "Abstract"
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Abstract"
gesigneerd en gedateerd ‘Wildevuur/ 2002’ (rechtsonder)
acrylverf op doek, zonder lijst, 100x100 cm
20 Mar 2024
Netherlands, Hague
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Abstract"
20 Mar 2024
Netherlands, Hague