LOT 52
Maya Wildevuur (1944-2023), "Audierne"
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Audierne"
gesigneerd, gedateerd en geannoteerd 'Audierne/ Wildevuur/ 2001' (linksonder)
acrylverf op doek, zonder lijst, 80x100 cm
20 Mar 2024
Netherlands, Hague
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Audierne"
20 Mar 2024
Netherlands, Hague