LOT 57
Maya Wildevuur (1944-2023), "Berenklauw"
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Berenklauw"
gesigneerd en gedateerd 'Wildevuur/ 2005' (linksonder)
acrylverf op doek, zonder lijst, 110x80 cm
20 Mar 2024
Netherlands, Hague
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Berenklauw"
20 Mar 2024
Netherlands, Hague