LOT 29

Maya Wildevuur (1944-2023), "Bloemenveld"

Maya Wildevuur (1944-2023)

"Bloemenveld"

gesigneerd en gedateerd 'M. L. Wildevuur 2013' (linksonder)

acrylverf op doek, zonder lijst, 100x120 cm

20 Mar 2024
Netherlands, Hague

Maya Wildevuur (1944-2023)

"Bloemenveld"

20 Mar 2024
Netherlands, Hague