LOT 16
Maya Wildevuur (1944-2023), "Boeket op vaas"
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Boeket op vaas"
gesigneerd en gedateerd 'M. L. Wildevuur/ 2019' (linksonder)
acrylverf op doek, zonder lijst, 90x70 cm
20 Mar 2024
Netherlands, Hague
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Boeket op vaas"
20 Mar 2024
Netherlands, Hague