LOT 67
Maya Wildevuur (1944-2023), "Bretagne"
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Bretagne"
gesigneerd, gedateerd en geannoteerd 'Wildevuur/ 2002/ Bretagne' (rechtsonder)
acrylverf op doek, zonder lijst, 80x80 cm
20 Mar 2024
Netherlands, Hague
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Bretagne"
20 Mar 2024
Netherlands, Hague