LOT 62
Maya Wildevuur (1944-2023), "Circus olifanten"
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Circus olifanten"
gesigneerd en gedateerd '1993/ Wildevuur (rechtsonder)
acrylverf op doek, zonder lijst, 110x80 cm
20 Mar 2024
Netherlands, Hague
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Circus olifanten"
20 Mar 2024
Netherlands, Hague