LOT 60
Maya Wildevuur (1944-2023), "Circus"
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Circus"
gesigneerd en gedateerd 'Wildevuur/ 2001' (linksonder)
acrylverf op doek, zonder lijst, 70x70 cm
20 Mar 2024
Netherlands, Hague
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Circus"
20 Mar 2024
Netherlands, Hague