LOT 9
Maya Wildevuur (1944-2023), "Curaçao"
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Curaçao"
gesigneerd, gedateerd en geannoteerd 'Wildevuur/ Curaçao/ 2001' (linksonder)
acrylverf op doek, zonder lijst, 100x120 cm
20 Mar 2024
Netherlands, Hague
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Curaçao"
20 Mar 2024
Netherlands, Hague