LOT 126
Maya Wildevuur (1944-2023), "Dame"
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Dame"
gesigneerd en gedateerd 'M. L. Wildevuur/ 2014' (linksonder)
acrylverf op doek, zonder lijst, 180x45 cm
20 Mar 2024
Netherlands, Hague
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Dame"
20 Mar 2024
Netherlands, Hague