LOT 53
Maya Wildevuur (1944-2023), "Edam"
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Edam"
gesigneerd, gedateerd en geannoteerd 'Edam/ Wildevuur/ 2003' (linksonder)
acrylverf op doek, zonder lijst, 110x80 cm
20 Mar 2024
Netherlands, Hague
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Edam"
20 Mar 2024
Netherlands, Hague