LOT 33
Maya Wildevuur (1944-2023), Een Geisha stoel
Maya Wildevuur (1944-2023)
Een Geisha stoel
gesigneerd en gedateerd 'Maya Wildevuur/ 1993' (rechtsonder)
acrylverf op hout, 135x40x42 cm
20 Mar 2024
Netherlands, Hague
Maya Wildevuur (1944-2023)
Een Geisha stoel
20 Mar 2024
Netherlands, Hague