LOT 70
Maya Wildevuur (1944-2023), "Fluitenkruid"
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Fluitenkruid"
gesigneerd en gedateerd 'M. L. Wildevuur/ 1998' (linksonder)
acrylverf op doek, 70x50 cm (met lijst: 78x58 cm)
20 Mar 2024
Netherlands, Hague
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Fluitenkruid"
20 Mar 2024
Netherlands, Hague