LOT 65
Maya Wildevuur (1944-2023), "Geisha"
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Geisha"
gesigneerd en gedateerd 'M. L. Wildevuur 2021' (midden onder)
gemengde technieken op doek, zonder lijst, 120x40 cm
20 Mar 2024
Netherlands, Hague
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Geisha"
20 Mar 2024
Netherlands, Hague