LOT 98
Maya Wildevuur (1944-2023), "Geisha's"
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Geisha's"
gesigneerd en gedateerd 'Maya Wildevuur/ 2003' (linksonder)
gemengde techniek op doek, zonder lijst, 250x174 cm
20 Mar 2024
Netherlands, Hague
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Geisha's"
20 Mar 2024
Netherlands, Hague