LOT 56
Maya Wildevuur (1944-2023), "Gevel"
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Gevel"
gesigneerd en gedateerd 'M. L. Wildevuur/ 2000' (linksonder)
acrylverf op doek, zonder lijst, 120x100 cm
20 Mar 2024
Netherlands, Hague
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Gevel"
20 Mar 2024
Netherlands, Hague