LOT 125
Maya Wildevuur (1944-2023), "Haan"
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Haan"
gesigneerd en gedateerd 'Wildevuur/ 2012' (rechtsonder)
acrylverf op doek, zonder lijst, 110x110 cm
20 Mar 2024
Netherlands, Hague
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Haan"
20 Mar 2024
Netherlands, Hague