LOT 17
Maya Wildevuur (1944-2023), "Haan"
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Haan"
gesigneerd en gedateerd 'M. L. Wildevuur/ 2005' (rechtsonder)
acrylverf op doek, 103x103 cm (incl. lijst)
20 Mar 2024
Netherlands, Hague
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Haan"
20 Mar 2024
Netherlands, Hague