LOT 22
Maya Wildevuur (1944-2023), "Klaprozen"
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Klaprozen"
gesigneerd en gedateerd 'Wildevuur/ 2018' (linksonder)
acrylverf op doek, zonder lijst, 80x100 cm
20 Mar 2024
Netherlands, Hague
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Klaprozen"
20 Mar 2024
Netherlands, Hague