LOT 43
Maya Wildevuur (1944-2023), "Klaprozen"
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Klaprozen"
gesigneerd en gedateerd 'M. L. Wildevuur/ 2016' (rechtsonder)
acrylverf op board, 43x53 cm (incl. lijst)
20 Mar 2024
Netherlands, Hague
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Klaprozen"
20 Mar 2024
Netherlands, Hague