LOT 92
Maya Wildevuur (1944-2023), "Naakt"
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Naakt"
gesigneerd en gedateerd 'M. L. Wildevuur 1987' (rechtsonder)
acrylverf op doek, 84x124 cm (incl. lijst)
20 Mar 2024
Netherlands, Hague
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Naakt"
20 Mar 2024
Netherlands, Hague