LOT 23
Maya Wildevuur (1944-2023), "Neopoli"
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Neopoli"
gesigneerd, gedateerd en geannoteerd '6.5.2010/ Neopoli/ Wildevuur' (linksonder)
acrylverf op board, 50x65 cm (incl. lijst)
20 Mar 2024
Netherlands, Hague
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Neopoli"
20 Mar 2024
Netherlands, Hague