LOT 28
Maya Wildevuur (1944-2023), "Oranje Haan"
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Oranje Haan"
gesigneerd en gedateerd 'Wildevuur/ 2017' (linksonder)
acrylverf op doek, 106x87 cm (incl. lijst)
20 Mar 2024
Netherlands, Hague
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Oranje Haan"
20 Mar 2024
Netherlands, Hague