LOT 69
Maya Wildevuur (1944-2023), "Pia"
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Pia"
gesigneerd, gedateerd en geannoteerd 'Pia/ Wildevuur 1997' (rechtsonder)
acrylverf op board, 23x99 m (met lijst: 46x120 cm)
20 Mar 2024
Netherlands, Hague
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Pia"
20 Mar 2024
Netherlands, Hague