LOT 18
Maya Wildevuur (1944-2023), "Portugal"
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Portugal"
gesigneerd, gedateerd en geannoteerd 'Boliqueime/ Portugal/ Wildevuur/ 2-10-2008' (linksonder)
acrylverf op papier, 53x68 cm (incl. lijst)
20 Mar 2024
Netherlands, Hague
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Portugal"
20 Mar 2024
Netherlands, Hague