LOT 48
Maya Wildevuur (1944-2023), "Texel"
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Texel"
gesigneerd en gedateerd 'Wildevuur/ 2019' (rechtsonder)
acrylverf op doek, zonder lijst, 80x60 cm
20 Mar 2024
Netherlands, Hague
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Texel"
20 Mar 2024
Netherlands, Hague