LOT 66
Maya Wildevuur (1944-2023), "Tibet"
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Tibet"
gesigneerd en gedateerd 'Wildevuur/ 2002' (rechtsonder)
acrylverf op doek, zonder lijst, 80x80 cm
20 Mar 2024
Netherlands, Hague
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Tibet"
20 Mar 2024
Netherlands, Hague