LOT 46
Maya Wildevuur (1944-2023), "Vissen"
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Vissen"
gesigneerd en gedateerd 'M. L. Wildevuur/ April 1995' (rechtsonder)
acrylverf op doek, 68x78 cm (incl. lijst)
20 Mar 2024
Netherlands, Hague
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Vissen"
20 Mar 2024
Netherlands, Hague