LOT 51
Maya Wildevuur (1944-2023) , "Vrouw/ Nepal"
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Vrouw/ Nepal"
gesigneerd, gedateerd en geannoteerd 'Nepal/ Wildevuur/ 2003' (linksonder)
acrylverf op doek, zonder lijst, 110x80 cm
20 Mar 2024
Netherlands, Hague
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Vrouw/ Nepal"
20 Mar 2024
Netherlands, Hague