LOT 39
Maya Wildevuur (1944-2023), "Waterlelie"
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Waterlelie"
gesigneerd en gedateerd 'Wildevuur/ 2009' (rechtsonder)
acrylverf op doek, 24x30 cm (met lijst: 34x40 cm)
20 Mar 2024
Netherlands, Hague
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Waterlelie"
20 Mar 2024
Netherlands, Hague