LOT 58
Maya Wildevuur (1944-2023), "Waterlelies"
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Waterlelies"
gesigneerd en gedateerd 'Wildevuur/ 2004' (rechtsonder)
acrylverf op doek, zonder lijst, 70x140 cm
20 Mar 2024
Netherlands, Hague
Maya Wildevuur (1944-2023)
"Waterlelies"
20 Mar 2024
Netherlands, Hague