Meeuwis van Buuren (1902-1992), 'Noordzee'
Painter / Artist / School
Meeuwis van Buuren (1902-1992)
Technique / Size
olieverf op doek, 60x100 cm (met lijst: 84x124 cm)
Signature / Dating
gesigneerd 'Meeuwis/vBuuren' (rechtsonder); getiteld (op het spieraam)
Extra Text
Conditie: oppervlaktevuil, verder goed
Origin / Exhibition / Lite
Herkomst: Kunsthandel Koch, Den Haag.
Painter / Artist / School
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
Origin / Exhibition / Lite