LOT 68
Meeuwis van Buuren (1902-1992)
Zeegezicht, gesigneerd 'Meeuwis v. Buren' r.o.
Afmeting: Olieverf op doek, 48,5 x 58,5 cm.
24 Aug 2022
Netherlands, Rotterdam
24 Aug 2022
Netherlands, Rotterdam