LOT 98
Meeuwis van Buuren (1902-1992)
“Zeegezicht met zon en meeuw”, gesigneerd l.o.
Olieverf op doek, 39 x 59 cm.
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam
Olieverf op doek, 39 x 59 cm.
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam