LOT 55

Mel Andringa en Ger Dekker (2x), 'Peacone', en Huisje in Zeeland

'Peacone', en Huisje in Zeeland

Painter / Artist / School

Mel Andringa en Ger Dekker (2x)

Technique / Size

Peacone, puzzel collage (500 stuks) op board, gesigneerd, gedateerd 1986 en opgedragen, zonder lijst, 54x54 cm, en daarbij een handgesigneerde offset-litho 'Huisjes in Zeeland' van Ger Dekker 67x38,5 cm (papier onderaan met waterschade)

Extra Text

Beide afkomstig van Mickery, Loenersloot.

12 Jun 2023
Netherlands, Hague

Painter / Artist / School

Technique / Size

Extra Text

12 Jun 2023
Netherlands, Hague