Mel Andringa en Ger Dekker (2x), 'Peacone', en Huisje in Zeeland
'Peacone', en Huisje in Zeeland
Painter / Artist / School
Mel Andringa en Ger Dekker (2x)
Technique / Size
Peacone, puzzel collage (500 stuks) op board, gesigneerd, gedateerd 1986 en opgedragen, zonder lijst, 54x54 cm, en daarbij een handgesigneerde offset-litho 'Huisjes in Zeeland' van Ger Dekker 67x38,5 cm (papier onderaan met waterschade)
Extra Text
Beide afkomstig van Mickery, Loenersloot.
Painter / Artist / School
Technique / Size
Extra Text