LOT 20
Art & Antiques
Messing knoopkandelaar met vier knopen in de stam, Zuidelijke Nederlanden, tweede helft 15e/begin 16e eeuw -kleine restauratie aan bobèche-, 26 × Ø 13 cm
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht