Messing kom, zogenoemde 'Magic bowl', met verhoogde ziel omgeven door Arabische inscripties met helende teksten voor de zieken die uit het bakje dienden te drinken, de buitenzijde met cartouches van sterrenbeelden en tekst, Iran, 18e eeuw -gaatje in rand van de ziel-, 15 × 4,3 cm, herkomst: Galerie De Ruimte - Oude Aziatische Kunst, Eersel, 11 mei 1984