LOT 329
Meurs,P.A.N.S.
De Ridderschap van het Kwartier van Nijmegen. Namen en stamdeelen van de sedert 1587 verschenen edelen. Den Haag, Stockum & Zoon 1899. Fol. Mit 8 Taf. VIII, 103 S., 443 S., 3 Bl., 15 S. Hldr. d. Zt. mit goldgepr. Fileten, Rverg. u. Rsch. sowie Kopfgoldschnitt. (Tls. beschabt u. best.).
14 Feb 2020
Germany, Pforzheim