LOT 99
Michael Challenger (3x)
3 geometrische compositites, 1 aquarel en 2 zeefdrukken in kleur, alle gesigneerd en zonder lijst, afm. circa 104x71,5 cm
22 Aug 2019
Netherlands
22 Aug 2019
Netherlands