Michel Seuphor (1901-1999) - Composition, 1972
Michel Seuphor (1901-1999)
Composition, 1972
Encre de Chine sur papier marouflée sur panneau.
Signée et datée en bas à droite.
Oost-Indische inkt op papier geplakt op paneel.
Rechts onderaan gesigneerd
en gedateerd.
33,5 x 23 cm
Provenance: Provenance/Herkomst:
Collection privée / Prive collectie, Antwerpen.
Michel Seuphor (1901-1999)
Composition, 1972
Rechts onderaan gesigneerd
en gedateerd.
33,5 x 23 cm