LOT 538
Miguel Ybanez (1946)
'No 4 M (klein rood)', middenonder in potlood gesigneerd, rechtsonder gedateerd 1990, gemengde techniek, 50x60 cm (met lijst: 83x94 cm).
23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag
23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag