Mihály Zichy (1827-1906)
SVATEBNÍ OBŘAD
Akvarel na papíře, 290x235 mm (výřez z pasparty), sign. vpravo dole "Zichy".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Mihály Zichy - maďarský malíř a grafik. Byl významným představitelem maďarské romantické malby, věnoval se však taktéž malbě ilustrační či restaurátorství. Zemřel v Petrohradě.
English Title:
Mihály Zichy (1827-1906)
English Description:
A WEDDING
Watercolor on paper, 290x235 mm (mount aperture), signed lower right "Zichy".
mounted, framed, glazed.
Deutsch Title:
Mihály Zichy (1827-1906)
Deutsch Description:
HOCHZEITSZEREMONIE
Aquarell auf Papier, 290x235 mm (Passepartout-Ausschnitt), sign. rechts unten "Zichy".
Passepartout, gerahmt, verglast.
SVATEBNÍ OBŘAD
English Title:
Mihály Zichy (1827-1906)
English Description:
A WEDDING
mounted, framed, glazed.
Deutsch Title:
Mihály Zichy (1827-1906)
Deutsch Description:
HOCHZEITSZEREMONIE