LOT 0047

Mihály Zichy (1827-1906)

SVATEBNÍ OBŘAD
Akvarel na papíře, 290x235 mm (výřez z pasparty), sign. vpravo dole "Zichy".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Mihály Zichy - maďarský malíř a grafik. Byl významným představitelem maďarské romantické malby, věnoval se však taktéž malbě ilustrační či restaurátorství. Zemřel v Petrohradě.

English Title:
Mihály Zichy (1827-1906)

English Description:
A WEDDING
Watercolor on paper, 290x235 mm (mount aperture), signed lower right "Zichy".
mounted, framed, glazed.

Deutsch Title:
Mihály Zichy (1827-1906)

Deutsch Description:
HOCHZEITSZEREMONIE
Aquarell auf Papier, 290x235 mm (Passepartout-Ausschnitt), sign. rechts unten "Zichy".
Passepartout, gerahmt, verglast.

05 Dec 2020
Czech Republic, Brno

SVATEBNÍ OBŘAD

English Title:
Mihály Zichy (1827-1906)

English Description:
A WEDDING
mounted, framed, glazed.

Deutsch Title:
Mihály Zichy (1827-1906)

Deutsch Description:
HOCHZEITSZEREMONIE

05 Dec 2020
Czech Republic, Brno