Mikhail Dmitrievich Todorov (Oekraïens/Russisch, 1915-1997), 'Asakusa op Hokaido Japan'
Painter / Artist / School
Mikhail Dmitrievich Todorov (Oekraïens/Russisch, 1915-1997)
Technique / Size
olieverf op doek geplakt op board, 28x35 cm (met lijst: 37x45 cm)
Signature / Dating
gesigneerd (rechtsonder); opnieuw gesigneerd, gedateerd '1964' en getiteld (op de achterzijde)
Extra Text
Conditie: lichte craquelé, enig oppervlaktevuil, verder goed
Painter / Artist / School
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text