LOT 7

Mikulás Rachlik (1943), Zonder titel

Mikulás Rachlik (1943)

Zonder titel

gesigneerd 'Rachlik 94' (verso)

olieverf op doek, zonder lijst, 70x50 cm

Conditie: langs de randen kleine stukjes verf verlies en rechts boven in het geel een kleine verfverlies (zie extra foto)

25 Mar 2024
Netherlands, Hague

Mikulás Rachlik (1943)

Zonder titel

25 Mar 2024
Netherlands, Hague