LOT 7
Mikulás Rachlik (1943), Zonder titel
Mikulás Rachlik (1943)
Zonder titel
gesigneerd 'Rachlik 94' (verso)
olieverf op doek, zonder lijst, 70x50 cm
Conditie: langs de randen kleine stukjes verf verlies en rechts boven in het geel een kleine verfverlies (zie extra foto)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Mikulás Rachlik (1943)
Zonder titel
25 Mar 2024
Netherlands, Hague