LOT 1965
Miniatuur lakenpers zilver.
Nederland, Rosmalen, D.A.L.M. Venrooij, 1978, keurtekens: leeuw, minerva, meesterkeur, S - gebruikssporen. H 6cm B 4,5cm, 57,4 gram, 835/1000.
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal