LOT 1977
Miniatuur ooievaar met baby zilver.
Nederland, Schoonhoven, Niekerk b.v1995, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, L , 42,2 gram, 835/1000.
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal