LOT 685
General Art and Antique Sale
Miniatuur schaatser met gehaakte stok , Van Geffen, 18e eeuw een A-tolletje en twee diverse miniaturen
mt. A. van Geffen Amsterdam 1748, op A-tol, Goudse pijp, dubbele haak en geen keuren aangetroffen,
h 4,5 cm, l 4 cm, l 12 cm, l 11 cm, 34.4 gr.
[4]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam
[4]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam