LOT 1999
Miniatuur vleugelpiano met kruk bewerkt met rocailles en putti`s zilver.
Engeland, Birmingham, W.L.F, 1974, keurtekens: leeuw, anker, meesterteken, Z - gebruikssporen, 30,6 gram, 925/1000.
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal